سوالات متداول

برای ارزش به وقت گرانقدر دانش پژوهان گرامی، آنچه بهتر است بدانید را خلاصه شده در محضر دیدتان قرار دادیم…

چگونگی برگزاری کلاس های آموزشگاه تمدن

در تمامی کلاس های تمدن ابتدا 15 الی 20 دقیقه استاد تدریس میکند و سپس دانشجویان گرامی همان مباحث را روی سیستم تمرین می کنند و پس از رفع اشکال مجددا استاد 15 الی 20 دقیقه آموزش میدهند و سپس این روال تکرار می شود. در کلاس های 2 ساعته عمدتا 3 ال 4 بار روند مذکور تکرار می شود.

در تمدن مباحثی آموزش داده می شود و بلافاصله تمرین خواهد شد که الزامات روزمره بازارکار می باشد و این مهم میسر نمیشود مگر اینکه اساتید محترم در محیط حرفه ای مربوطه طی سالهای متمادی سابقه کار داشته باشند.

برای حفظ کیفیت آموزش و زمان مناسب جهت تمرین دانشجویان گرامی، تمامی کلاس های آموزشی در تمدن فقط با 5 نفر برگزار می گردد.

کلاس ها برای راحتی کارمندان و دانشجویان عمدتا در طول هفته ساعت 18 الی 20 و ساعت 16 الی 18 و روزهای پنجشنبه ساعت 16 الی 20 برگزار می گردد.

دانش پژوهان گرامی می توانند روزهای زوج یا فرد یا فقط پنجشنبه ها را جهت شرکت در کلاس انتخاب نمایند.

طبق درخواست دانشجویان گرامی امکان برگزاری کلاس های گروهی و خصوصی در زمان های صبح و ظهر می باشد.

شرایط ثبت نام در آموزشگاه تمدن

دانشجویان گرامی کلیه دانشگاه ها و موسسات آموزشی سراسر کشور می توانند از 5% تخفیف شهریه برای تمامی دوره های آموزشی آموزشگاه تمدن با ارائه کارت دانشجویی بهره مند شوند.

داوطلبانی که مایل به شرکت در کلاس های آموزشگاه یا آزمون نیستند نیز می توانند مدرک ACS امریکا و ICS کانادا و مدرک دانشگاه آزاد و سازمان مدیریت ریاست جمهوری و مدرک داخلی آموزشگاه و مدارک ملی را در مدت بسیار کوتاهی دریافت نمایند.

دانش پژوهان گرامی می توانند از طریق مراجعه حضوری و لینک ثبت نام اینترنتی و همچنین با تماس تلفنی اقدام به ثبت نام در کلاس ها نمایند

با توجه به برگزاری کلاس های 4 نفره در تمدن، پیشنهاد می کنیم قبل از مراجعه حضوری به آموزشگاه، اقدام به رزرو کلاس مورد نظر به صورت تلفنی نمایید تا با تکمیل ظرفیت شرمنده دانش پژوهان گرامی نشویم.

ثبت نام در آموزشگاه تمدن شرایط سنی خاصی ندارد و پیشنهاد می کنیم فرزندانتان را از سن 9 سالگی به آموختن حرفه ای کارمپیوتر تشویق کنید

ثبت نام تا قبل از ساعت 3 بعدازظهر فقط از طریق تلفنی یا اینترنتی امکان پذیر است.

اگر پاسخ سوالتان را در بالا دریافت نکردید توسط دکمه زیر به بخش تماس با ما بیایید یا با تماس تلفنی از امکان مشاوره رایگان بهره مند شوید